NC2.0

Niewinni Czarodzieje 2.0 to projekt gastronomiczno life stylowy Józefa Krawczyka, 25 lat sukcesów w branży.

Sami mówimy o sobie – 2/3 restauracja i 1/3 klub.

W Niewinnych Czarodziejach jesteśmy smakoszami, hedonistami i poszukiwaczami wrażeń.

Naszym mottem jest hasło – Największym ryzykiem jest nieponoszenie ryzyka.

Inspiracją do powstania lokalu był najbardziej nie Wajdowski film Andrzeja Wajdy p.t Niewinni czarodzieje. Opowieść nie oczywista o przyjaciołach, dobrej muzyce i nocnym życiu w jej rytm. W Niewinnych Czarodziejach 2.0 chcemy odtworzyć tamtą atmosferę i stworzyć przestrzeń, do której będzie się wędrowało instynktownie, wiedząc, że spotka się tam ludzi podobnych do siebie.

Z wielu podróży od Berlina po Nowy Jork przywieźliśmy wizję lokalu nowoczesnego, o industrialnym klimacie i formie, ale ciepłego i przyjaznego w detalach. Beton, stal i loftowa przestrzeń spotka się tu z wygodną kanapą, miękkim dywanem czy kryształowym żyrandolem.

Nie ukrywamy, że Niewinni Czarodzieje 2.0 to Mulitikulturowa strefa z autorską kuchnią i 13 metrowym barem dla smakoszy długiego przebywania przy długich barach. O kuchni napiszemy tylko, że będzie nowoczesna, inspirowana street food z ulic całego świata. Więcej nie możemy zdradzić, bo konkurencja i tak już nas podgląda. Ujawnię tylko, że będzie ona mocno związana z naszymi osobistymi preferencjami. Elektrownia Powiśle to duch starej Warszawy i powiew nowoczesnego świata. Na takim skrzyżowaniu czujemy się najlepiej.

Józef Krawczyk