NC2.0

Niewinni Czarodzieje 2.0 to wspólny projekt gastronomiczno life stylowy Józefa Krawczyka, 25 lat sukcesów w branży i Kuby Wojewódzkiego, 30 lat sukcesów w robieniu zamieszania.

Sami mówimy – 2/3 restauracja i 1/3 klub.

Połączyli nas ponad 20 lat temu wspólni przyjaciele i pasja do szybkich samochodów, niestety już nie wspólnych.

Obaj jesteśmy smakoszami, hedonistami i poszukiwaczami wrażeń. No i obaj jesteśmy po trzydziestce.

Naszym mottem jest hasło – Największym ryzykiem jest nieponoszenie ryzyka.

Inspiracją do powstania lokalu był najbardziej nie Wajdowski film Andrzeja Wajdy p.t Niewinni czarodzieje. Opowieść nie oczywista o przyjaciołach, dobrej muzyce i nocnym życiu w jej rytm. Marzy nam się odtworzenie tej atmosfery i stworzenie przestrzeni, do której będzie się wędrowało instynktownie, wiedząc, że spotka się tam ludzi podobnych do siebie.

Z wielu podróży od Berlina po Nowy Jork przywieźliśmy wizję lokalu nowoczesnego, o industrialnym klimacie i formie, ale ciepłego i przyjaznego w detalach. Beton, stal i loftowa przestrzeń spotka się tu z wygodną kanapą, miękkim dywanem czy kryształowym żyrandolem.

Nie ukrywamy, że Niewinni Czarodzieje 2.0 będą mocno związani z moim programem – Kuba Wojewódzki, który prowadzę od blisko 18 lat, obecnie na antenie TVN. Każdy kto ma ochotę zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w scenerii studia teraz będzie mógł wpaść także do nas. Więcej nie zdradzimy. Mój program otwarty jest na kulturę i rozrywkę w każdej formie. I tak też będzie u nas. Chcemy zapraszać muzyków, dijejów, filmowców i pisarzy. Mulitikulturowa strefa z autorską kuchnią i 13 metrowym barem dla smakoszy długiego przebywania przy długich barach. O kuchni napiszemy tylko, że będzie nowoczesna, inspirowana street food z ulic całego świata. Więcej nie możemy zdradzić, bo konkurencja i tak już nas podgląda. Ujawnię tylko, że będzie ona mocno związana z naszymi osobistymi preferencjami. Ja uwielbiam ceviche, dobrą whisky oraz miłe panie co podają wodę. Elektrownia Powiśle to duch starej Warszawy i powiew nowoczesnego świata. Na takim skrzyżowaniu czujemy się najlepiej.

Józef Krawczyk & Kuba Wojewódzki